Sweetydog....avagy a kutyusok a főszerepben
Sweetydog....avagy a kutyusok a főszerepben
Menü
 
Vendégkönyv

 
Menü kuttyuk
 
Üzenőfal
Ha egy kutya nem tart veled miután belenézett a szemedbe,menj haza és vizsgáld meg a lelkiismeretedet!
 
Fórum
 
Számláló
Indulás: 2005-03-07
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Hogy a kutyus jobban érezze magát a bőrében
 
Vendégkönyv
[38-19] [18-1]

2006.12.24. 13:01 Idézet

2006.09.21. 14:57 Idézet
Sziaztok

2006.08.21. 08:49 Idézet

Szia!

Mivel jeliztél a honlapversenyemre, kérlek tedd ki ezt a táblát a főoldaladra:

Köszi!

Pussy:

Shanon

www.magiatudomany.gportal.hu

 


2006.08.20. 21:00 Idézet

Szija!

Dóree vagyok, a mindenyoo.gportal.hu oldal tulajdonosa!



Ezúton értesítelek téged, hogy a honlapversenyt lezártam!

Most már le lehet venni a táblát!

Mégegyszer köszönöm a nevezést!

Pussz: Dóree


2006.05.11. 21:35 Idézet
CSÓKOLOOOOOM!
Király vagy öcsi! :D Amúgymeg rak6sz ám több cuccost is, de néköm is yo! Jahésreklámozlak az oldalamon. ;) öÖöÖ tötszős, hogy LEGALÁBB te foglalkozol a kutyukkal, cuci lények, mégha nem is olyan cukik mint én. :DDDDDDDD Azér megközelítenek. :D No jó egoval félre...Anna vendégkönyvébe is címeztem 'pár' sort néköd. ;)
Kukk +majd ha lesz időd meg kedved...
Rebi voltam, ha mégemléxelrejám...

2006.04.15. 22:03 Idézet

Mondd el....ha itt nem is de majd vmikor nekem mondd el... :) :P

szentem kitod találni h ki ien kíváncsi... ;) :)


2006.04.07. 13:51 Idézet
Az még egyenlőre titok h mi az új oldal címe de ha jó lesz akkor eskü mindenkinek elmonom de addig is várjatok türelmesen.Nagyon rossz itt(kórház)de ma mehetek haza!!!Jeeeeee!!!Amúgy ti hogyan vagytok mert sztem engem betegít ez a hely!S.O.S.

2006.03.27. 08:28 Idézet

hello!

Mi az új oldalad címe???

 


2006.03.13. 10:37 Idézet

Szia Ildi!

Jóaz oldal.ILDIKÓS.:):)

Nah szeret:Anna:)


2006.03.02. 10:40 Idézet

Üdv kedves név nélküli látogató!

Uhhh...köszi rég kaptam ilyen bejegyzést köszi naon jól esett.(most a TE ihletésedre tovább folytatom a kutyák szerkesztését.)Örülnék ha beírnád a neved;)

Nah üdv!További szép napot!Ildikó


2006.02.27. 19:23 Idézet

Szia!

Nagyon tetszik a honlap és tényleg megindító nekem nagyon tetszik és tényleg az állatonál tényleg nincs jobb barátja az embernek. Igazad van hogy a kutya nem hagy ott amikor sírsz és akkor is veled van amikor boldog vagy. És náluk értékesebb lény nincs a földön.Így tovább!!!!


2006.02.18. 09:20 Idézet

Na szia Ildi!!!Nah hát már véleményem kifejtettem honlapodról, ...nem lett rossz;)...

A versekre csak egy pilllanatra még visszatérnék: Irtad a föoldalon h Ne baszogassuk a verseid mert a felét nem érthetjük...Nah..a vers irásnak az a lényege h valamit adj másoknak, hogy érezzék amit te, hogy segíts nekik, de ha nem is értetjük akkor az /bocsi/ de nem vers!Értesz engem..Pl.Petöfi is leirta ezt a 19.század költöi c. versében!
Ne fogjon senki könnyelmüen a hurokpengetésihez, nagy munkát vállal az magára ki most kezébe lantot vesz!HA NEM TUDSZ MÁST MINT ELDALOLNI SAJÁT FÁJDALMAD S ÖRÖMED, nincs rád szüksége a világnak s a szentfát félretedd!!
Jjjaaajj most megint ugyfog kijönni h megint basztatlak, de NEM csak segítek;)../egy bnönek azt kell, nem?:P/

Na szeretlek szia


2006.02.02. 10:59 Idézet
....SZERETLEK!

2006.01.26. 10:51 Idézet

Szia mindeki!

Gaz társadalom!Mindannyian galád(I° (((0 III =( =()ok vagytok.Senki se ír sőőhőőőt! senki se látogat asszem lapzárta lesz ha így folytatjátok.

Nah szijasztok!Ildikó voltam vagyok leszek


2005.12.25. 13:31 Idézet

Boldog karácsonyt mindenkinek!!

                 By:I


2005.12.19. 10:47 Idézet
Írjatok!

2005.12.08. 20:15 Idézet

Hát mostmá ezt is tod ildi...és megmondtam előtte h nem lesz úgyse semmi...

:'( :'( :'(

               I

 


2005.12.04. 19:03 Idézet

Nyugi ildi...nem szabad baszakszani vele...ha fórumos oldalad van előfordul ez is...haggyad...(de ha vissza cseszteted legalább helyesen írd...)  :P

          ui.:üdvözlet I to all!!

            LakB(balogxp) <-- kakas, ha nézel jó fórumot engem ismerned kell(én nem láttalak még) :P


2005.12.01. 10:58 Idézet

Szia kedves Kakas!

Nem toom észrevetted-e de az én oldalam a kutyákról szól Annáé meg a Karácsonyról de ha neked ez a két téma ugyan az akkor tudlak sajnálni.És nem szeretném ezt tovább folytatni ha valami bajod van azt tartsd magadban az oldalam nem arról szól hogy hogyan ócsáruljuk a szerkesztőt.És kérlek nem loptam semmit ha tudsz egy darab linket beadni ahol kutyusos fórumok vannak akkor köszöntem szépen és amieddig nem addig lécci magadj csendben!És megnézném a te oldaladat is ha belinkelnéd nagyon kétlem hogy mindened saját ötlet!És hogyha nincs oldalad akkor meg pláne kussoljál!Köszi!Ildikó


2005.11.28. 18:14 Idézet

Megnéztem anna oldalát de már nem azért a tied ugyanolyan a szinen kívül..ez kissé pofátlanság...másolni én is tudnék..ciki..

na jóvan.....ez pofátlanság föleg ha az ismerősöd...nem tusom hányszor elmondani..

(nem hiszem h ő is rajong ezéé..hameg igen..hátt őőő..:P)

na csá...Kakas


[38-19] [18-1]

 
Nektek!
 
óra
 
Szavazás
Kérdés
Milyen az oldal?

ritka jó!
nagyon jó
nem rossz
hát...van rajta kivetnivaló
nem túl jó
rossz
ritka rossz!
töröld le!
 
Stausbar
 
Egérkövető
 
Csúúúszka
 
Ne lopj!
 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA